Предлагаем виноградные саженцы технических сортов !! Звоните 0675058232

Автомобілі

Доставка*Оплата*Наличие товара
Vanessa

Автомобілі

Сообщение Vanessa » Март 13th, 2019, 12:03 pm

Віноділи, потрібна ваша порада) Нещодавно придбала собі автомобіль. Буду експлотувати його не тільки в цілях покататися по магазинах, но і по работі. В мене свій виний магазин, тому по работі доведеться їздити богато. У зв'язку з цим хочу знати як найбільше про автомобілі та їх експлуатацію. Підскажіть може знаєте сайт на якому можна черпати інфомацію про авто, читати статті на інше?

Matvey009

Re: Автомобілі

Сообщение Matvey009 » Март 19th, 2019, 5:49 pm

Насправді богато інформації про авто можна знайти в інтернеті. Но мені до вподоби останній час ось ця українська мережа https://www.dexpens.com/ . Дуже богато цікавих статтей знаходжу на цьому сайті. Подобоється що є можливість на ньому задати питання и получити швидку відповідь по темі. Подивіться, думаю вам буде цікаво.

Evnurka

Сообщение Evnurka » Апрель 4th, 2019, 2:12 pm

Автомобиль? Круто! Поздравляю! Могу посоветовать магазин с большим выбором автозапчастей, на всякий случай. Смарт шоп. Цены умеренные, доставка четкая, отвечают сразу.

Lyubka

Сообщение Lyubka » Апрель 8th, 2019, 10:10 am

Вам краще придбати пікап чи вантажний бус. Можна і товари доставляти, і замовників шукати.

cedromar

Сообщение cedromar » Апрель 8th, 2019, 11:54 am

Я тоже за рулем недавно. Купила, вроде все нормально, но около месяца спустя появился неприятный запах в машине. Оказалось это газом пахнет. Прежний владелец установил ГБО и видно непрофессионально. Пришлось делать заново настройку кое-что менять. Помогли ребята из Сервис Газ. Огромное им спасибо. Кстати, сделали ещё полный осмотр. Теперь езжу со спокойной душой.

Lyubka

Сообщение Lyubka » Апрель 11th, 2019, 12:24 pm

Така інтрига... Я вже подумала казна-що про джерело запаху. :)

Вернуться в «Общие вопросы, жалобы, предложения»